» Dla mediów

Dla mediów


Wizyta Ambasadorów w Mokate

Są doskonałymi „łącznikami” między firmą, a uczelnią i aktywnie włączają się w szereg działań promujących Mokate wśród przyszłych pracowników. Ambasadorzy Mokate działają na wielu śląskich uczelniach, dbając o wizerunek naszej firmy, promując nasze produkty, organizując degustacje, a nawet uczestnicząc we wdrażaniu nowych produktów. Dwoje z nich odwiedziło siedzibę firmy, by jeszcze lepiej poznać Mokate.

Młodzi przedstawiciele Mokate podczas spotkań ze specjalistami poznali specyfikę firmy, zobaczyli jak wygląda proces produkcji, a nawet przeszli szkolenie dla handlowców. Ambasadorzy odwiedzili nasze siedziby zarówno w Żorach, jak i w Ustroniu.

- Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni wizytą w Mokate. Od razu przeszliśmy szkolenie handlowe, z czego oczywiście z chęcią skorzystaliśmy. Odbieram to bardzo pozytywnie – powiedziała Katarzyna Małkus, Ambasador Mokate, studentka II roku stosunków międzynarodowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Mokate buduje i stale powiększa „sieć” swoich Ambasadorów na wielu uczelniach. Tego typu współpraca to klasyczna sytuacja win-win.

- Taka współpraca opiera się zwłaszcza na różnego rodzaju akcjach promocyjnych, zarówno online, jak i offline. Dbamy o wizerunek firmy i wszystkich jej brand’ów. Innym bardzo istotnym zadaniem Ambasadora jest poszukiwanie odpowiednich osób na stanowiska pracy, stażystów czy praktykantów – mówi Łukasz Ozdoba, Ambasador Mokate, student II roku finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
- Mokate daje nam możliwość zdobycia doświadczenia, jako osoby która jest odpowiedzialna za promocję i PR. Uważam, że dla Mokate bardzo ważne jest mieć na uczelniach osoby, które są za to odpowiedzialne. Dla nas taka współpraca z firmą jest bardzo wartościowa i tak naprawdę możemy się tym chwalić w naszych CV – dodaje Łukasz Ozdoba.

Współpraca z uczelniami wyższymi to dla Mokate jeden z najważniejszych priorytetów w zakresie employer brandingu.

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.