» Dla mediów

Dla mediów


"Wigilijka" Mokate

W ten wyjątkowy świąteczny czas - jak każdego roku - „rodzina” Mokate spotkała się przy wigilijnym stole. Tradycyjna „wigilijka” była okazją do podsumowań, nakreślenia założeń na kolejny rok, prezentacji osiągnięć firmy i nagrodzenia wyróżniających się pracowników.

Uroczystość rozpoczął dr Adam Mokrysz – CEO Grupy Mokate. W swoim wystąpieniu Prezes podkreślił bardzo ważną rolę zmian i przede wszystkim umiejętność dostosowania się do nich. Adam Mokrysz opowiedział również o ambitnych planach i założeniach Mokate na kolejne lata. W przyszłym roku mottem jakie będzie przyświecało organizacji jest: „wizja, odwaga, działanie!”

W kolejnej części najważniejsze działy firmy podsumowały swoje osiągnięcia w mijającym roku oraz przedstawiły plany na przyszłość. Omówiono nowe produkty, marki, zaprezentowano plany sprzedażowe i założenia kampanii promocyjnych.

Atrakcją spotkania był „kawowy show” Mateusza Gacy – kawiarza, który parzenie tego wspaniałego napoju zamienia w prawdziwą sztukę.

Nieodzowną częścią „wigilijki” jest oczywiście wręczenie nagród najlepszym pracownikom i działom Mokate. Jak co roku wręczono „Złote Odznaki”, statuetkę „Gloria Mokate” i Złoty Puchar Mokate.

 

Po uroczystości wszyscy przybyli goście udali się na wspólne spotkanie opłatkowe.
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.