» Wartości » Priorytety

Priorytety

Kiedy zamierzamy nawiązać kontakt z biznesowym partnerem - dobrze jest wiedzieć z jakim zespołem ludzi przyjdzie nam mieć do czynienia. Interesuje nas ich sposób myślenia i zasady, jakimi się kierują. MOKATE stara się, aby dla jego partnerów były to sprawy czytelne. Przedstawiamy tu reguły postępowanie, jakie w firmie obowiązują. Są one prezentowane kandydatom do pracy, są też na co dzień wpajane wszystkim pracującym. Sądzimy, że z dobrym skutkiem.

Podstawowy priorytet, obowiązujący w kontaktach z rynkowym otoczeniem, zawiera się w krótkim zdaniu, które prezentuje tablica - u wejścia do siedziby Zarządu: "Chcemy, by wracali do nas klienci a nie towary".

O oczekiwaniach firmy wobec zatrudnionych mówi jedna z plansz:

Krótkie podsumowanie uzgodnionych z pracownikami celów i zasad postępowania zawierają firmowe priorytety. Akcentują te cechy pracowników MOKATE, które kontakt z firmą czynią wiarygodnym i sympatycznym.

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.