» Dla mediów » Pisali o nas

Projekt "Debiutantki"

O projekcie "Debiutantki" na łamach czasopisma "Przedsiębiorcy@eu" opowiada jego twórczyni, Agnieszka Michalczyk: „Debiutantki” to projekt o charakterze społeczno - charytatywnym, który nawiązuje do przedwojennych form kształcenia i ponadczasowych wartości. Składa się z trzech części: edukacyjnej, charytatywnej oraz scalającej obie - części zabawowej - Balu Debiutantek."
Nieco dalej przeczytamy również: "Mamy wspaniałą kapitułę, w której zasiadają niezwykli ludzie: Beata Tyszkiewicz, Laura Łącz, Joanna Klimas, Karolina Malinowska, Lidia Popiel, Barbara Jończyk, Sylwia Mokrysz, Paweł Jaskanis, Krzysztof Radziwiłł, Ryszard Marcińczak, Janusz Tylman, Emilian Kamiński, Richard Berkeley, Józef Krzysztof Oraczewski, Iwo Orłowski, Tomasz Stockinger i Witold Płusa."
Przedsiębiorcy@eu, IV 2013, Projekt "Debiutantki"
Czytaj więcej...

 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.