» Dla mediów

Dla mediów


Loteria z nutą magii rozstrzygnięta!

Z wyjątkowych połączeń zawsze rodzi się coś magicznego - taka idea przyświecała Loterii z nutą magii LOYD. 15 marca na długo zapisze się w pamięci Pana Roberta – laureata loterii, który z ogromną radością i wzruszeniem odebrał kluczyki do pięknego Mini Hatch One. To z pewnością był magiczny dzień, bo połączenie legendy angielskiej motoryzacji – kultowego i zadziornego Mini wraz z symbolem angielskiego sposobu na relaks – herbatą LOYD, to strzał w dziesiątkę…

 

„Szczęśliwa dziesiątka”

Właśnie tyle opakowań swojej ulubionej herbaty zarejestrował szczęśliwy zwycięzca loterii. Pan Robert przyznaje, że jest wielkim fanem czarnej, mocnej i esencjonalnej herbaty. Teraz jest również miłośnikiem samochodów Mini.

- To uczucie nie do opisania. Samochód jest świetny i bardzo dobrze się w nim czuję. Zachęcam wszystkich do brania udziału w konkursach. Muszę też przyznać, że Mini miało trafić w ręce mojej żony, ale chyba trudno będzie mi się z nim rozstać – powiedział z uśmiechem Pan Robert.

Połączenie legendarnego Mini w pięknym zielonym kolorze i marki LOYD posiadającej wydźwięk brytyjski nie tylko z nazwy, nie było przypadkowe.

- Tego typu akcje bardzo mocno i skutecznie budują wizerunek marki. Naszym priorytetem jest budowanie marek, które są przyjazne konsumentowi, „myślą” o nim i wsłuchują się w jego głos. A magiczne połączenie LOYD-a i najbardziej charakterystycznej angielskiej marki motoryzacyjnej było doskonałym spięciem całej akcji klamrą – podkreślił dr Adam Mokrysz, Prezes Grupy Mokate.

Panu Robertowi życzymy szerokiej drogi!

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.