» Grupa Mokate » Lavazza » Tradycja jakości

Tradycja jakości

Kiedy mówimy o Lavazzy mamy na myśli jakość (Qualità). Oferowana naszym konsumentom jakość jest rezultatem ponad stuletniego doświadczenia firmy w produkcji kawy. Gwarancja jakości naszej marki wynika z pełnej zaangażowania pracy naszego personelu i nowatorskich zastosowań środków technologicznych. W naszej firmie jakość nie jest „kontrolowana”, ale „rozwijana” poprzez ścisły system procedur nadzorowania selekcji ziaren, prawidłowego procesu palenia, doboru odpowiednich mieszanek oraz procesu pakowania produktów naszej firmy do trwałych opakowań o wysokiej jakości. Cykl czynności kontrolnych mających na celu utrzymanie niezmiennych standardów jakości na każdym etapie łańcucha produkcji obejmuje wszystkie fazy od zakupu surowców i testów kawy wykonywanych przez wyspecjalizowanych techników aż do etapu pakowania i dystrybucji.

Firma Lavazza cały czas dąży do postępu w osiąganych wynikach poprzez promowanie kultury włoskiego espresso. Ta droga do doskonałości, która już od dawna stanowi element filozofii naszej firmy, oznacza nieustanną poprawę wyników firmy poprzez kontakt z rynkiem. Jednym z aktualnych osiągnięć firmy jest uzyskanie certyfikacji potwierdzającej zgodność naszego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami norm ISO 9000.

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.