» Grupa Mokate » Świat Półproduktów

Świat Półproduktów

Mokate Ingredients to wyodrębniony w ramach grupy Mokate unit, zajmujący się sprzedażą półproduktów i surowców dla przemysłu spożywczego. Firma dostarcza Klientom na całym świecie innowacyjne rozwiązania produktowe. Wytwarza również produkty skomponowane według życzeń i wskazówek Klientów. Wysoka jakość, atrakcyjna cena i biznesowa elastyczność sprawiają, że Mokate znajduje się w czołówce europejskich potentatów produkujących surowce dla przemysłu spożywczego.

Produkcja półproduktów (tj. spieniacze, zabielacze, toppingi, mieszanki mleczne) prowadzona jest w dwóch oddziałach proszkowni rozpyłowych. Wyposażenie oddziałów stanowią linie technologiczne najnowszej generacji, które według zgodnej opinii fachowców są szczytowym osiągnięciem techniki w tej dziedzinie przetwórstwa – podobnych urządzeń jest zaledwie kilka w całej Europie. Wieże mieszczą się w obiektach wysokich na 12 pięter, a ich sylwetki są charakterystycznym elementem fabrycznych zabudowań Mokate.

Wydajność dobowa wież sięga kilkudziesięciu ton produktu finalnego na dobę. Pakowanie wyrobów dostosowane jest w Mokate do potrzeb klientów. Można stosować wielkie pojemniki typu „Big-bag”, o ładowności 250 bądź 500 kg lub worki zawierające od 10 do 25 kg produktu. Największe jednostki opakowaniowe służą zwykle zabielaczom, mniejsze - produktom bazowym.

Strona internetowa: www.mokateingredients.com.pl

 

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.