» Grupa Mokate » Mokate w automatach

Mokate w automatach

Mokate jest czołowym producentem herbat, kaw, półproduktów dla przemysłu spożywczego oraz produktów vendingowych w Polsce i Europie. Produkty i półprodukty Mokate są obecne również na wszystkich pozostałych kontynentach. Od 15 lat Mokate ma w swojej ofercie produkty vendingowe. Do 2010 roku wyroby te oferowane były dużym producentom z branży spożywczej poza granicami Polski. Od ponad trzech lat Mokate zaznacza swoją obecność na rynku vendingowym również w kraju. W tym czasie firma stała się jednym z czołowym dostawców produktów do automatów serwujących gorące napoje w Polsce.

Dobra pozycja Mokate na europejskim i światowym rynku półproduktów, doświadczenie w tym zakresie oraz baza produkcyjna o światowym standardzie gwarantują najwyższą jakość produkcji oraz współpracy. W ofercie sprzedaży pozadomowej firmy znajdują się produkty vendingowe – wszystkie sygnowane MOKATE to go! – jak również rozwiązania skierowane do rynku HoReCa, bazujące na kawie Lavazza i herbatach LOYD. Od 2011 roku Mokate jest oficjalnym dystrybutorem Lavazza w Polsce.

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.