» Grupa Mokate » Lavazza » Firma o globalnym zasięgu

Firma o globalnym zasięgu

Lavazza jest firmą z ponad 110 letnią tradycją, którą z perspektywy dnia dzisiejszego należy postrzegać jako owoc wytrwałej pracy i intuicji jej założyciela Luigi Lavazza, który w 1895 roku nabył mały sklep spożywczy w samym sercu Starego Turynu. Wyrazem pionierskiego ducha Luigi Lavazza może być fakt, że to on właśnie jako pierwszy wynalazł pojęcie mieszanki kawy tj. sztuki mieszania kaw różnego pochodzenia w celu uzyskania aromatycznego produktu o harmonijnym smaku. Obecnie firma Lavazza jest rynkowym liderem jakości i symbolem włoskiego espresso reprezentującym w tym względzie włoską tożsamość narodową na całym świecie.

Sukces Lavazzy wynika z ciągłych badań i nieustannego zwracania uwagi na potrzeby rynkowe. Firma nie zapomina też o podejmowaniu działań na rzecz zagwarantowania swojej pozycji na rynku lokalnym. Dzięki wsparciu ze strony spółek zależnych i sieci autoryzowanych dystrybutorów zlokalizowanych na całym świecie kawa Lavazza jest dzisiaj dostępna również na rynkach międzynarodowych (zarówno w sektorze gospodarstw domowych jak i gastronomii).

Popularyzowanie aromatu i jakości włoskiego espresso na całym świecie było zawsze głównym celem firmy Lavazza. Popularność wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju smaku espresso firmy Lavazza wynika z oparcia się o wieloletnie doświadczenia firmy oraz użycia w produkcji najlepszych surowców i zaawansowanych środków technologicznych. Oprócz espresso, symbolu własnej kultury korporacyjnej firmy, Lavazza posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów, które zadowolą wszystkich smakoszy i które są dopasowane do różnych przyzwyczajeń konsumentów i metod przyrządzania kawy.

Podstawowymi wartościami firmy były zawsze koncentracja na jakości oraz dążenie i determinacja w działaniach na rzecz rozwoju przy jednoczesnym tworzeniu korzyści dla ogółu społeczeństwa. Lavazza to przedsiębiorstwo ukierunkowane na przyszłość, ponieważ przyszłość to miejsce, gdzie ludzie spędzają resztę swojego życia. Na swej drodze ku przyszłości firma opiera się na swoich tradycjach i ciągłości prowadzonej działalności.

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.