» Dla mediów

Dla mediów


„Orły Wprost” dla Grupy Mokate

"Za szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju". Takie uzasadnieniem widnieje w opisie nagrody, którą od 11 czerwca 2019 r. może poszczycić się Grupa Mokate. Decyzją Kapituły Konkursu, Firma znalazła się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw z województwa śląskiego.

"Orły Wprost" to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski - czytamy na stronie interentowej Konkursu.


Serdecznie gratulujemy całej Załodze Mokate!

 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.