» Dla mediów

Dla mediów


Mokate i Loyd najsilniejszymi markami w ocenie konsumentów.

Dwie marki należące do Grupy Mokate: Mokate A Family Business oraz Loyd kolejny raz odniosły sukces w konkursie Superbrands 2019. Jest to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki.

"To dla nas duża satysfakcja. Tak dobre wyniki rankingu potwierdzają, że produkty firmowane znakami Mokate i Loyd są doskonale znane i cenione. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ zawsze stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość, którą z roku na rok rozwijamy, podnosząc sobie poprzeczkę jeszcze wyżej" - powiedział Adam Mokrysz, prezes Grupy Mokate.

O przyznaniu tytułów Superbrands 2018 zadecydowali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce. Kluczowe kryterium brane pod uwagę to polecanie marki, które wyraża zaufanie i uznanie jakości. Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradcze dla Superbrands w Polsce które tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Wyniki ich obrad w połączeniu z opiniami konsumentów wpływają na końcową ocenę marek konsumenckich.

Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 tys. respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 tysiące marek zgrupowanych w 100 kategoriach.

Uroczysta Gala Superbrands Polska odbyła się 9 maja 2019 r. w Warszawie. Była to już XIII edycja projektu, realizowana w naszym kraju i na świecie. Statuetki odebrali przedstawiciele 30 marek konsumenckich i biznesowych – Laureatów tytułu Superbrands 2019. Historie sukcesu marek Mokate i Loyd znalazły się w najnowszym wydaniu Albumu nazywanego „biblią brandingu”.
laureaci superbrands 2019 zdjęcie grupowe

 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.