» Dla mediów

Dla mediów


Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Za nami VI Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego zorganizowany w stylowych wnętrzach Browaru Zamkowego w Cieszynie przez Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych. Uczestnicy Kongresu mogli skosztować kaw Mokate i herbat LOYD.

Podczas Kongresu, Ewa Gołębiowska, dyrektorka Zamku Cieszyn, rozmawiała w panelu "Polka po wyborach" z Gabrielą Staszkiewicz – Burmistrzynią Miasta Cieszyna, Anną Grygierek – Burmistrzynią Miasta Strumienia, Joanną Wowrzeczką – radną Rady Miejskiej Cieszyna i znaną w Polsce działaczką obywatelską oraz z Anną Syrokosz – główną specjalistką ds. zagospodarowania przestrzennego i ochrony krajobrazu.Pytała m.in. czy istnieje coś takiego jak kobiecy styl zarzadzania? Co odróżnia pracę kobiet w samorządach po wielu latach rządów ich męskich poprzedników? Czym chciałyby się wyróżniać? Przedstawiono też wizualizację Cieszyna w nowym ładzie przestrzennym po wprowadzeniu ustawy krajobrazowej.

Na kongresie zaprezentowano także ekologiczną i minimalistyczną modę 30, 50 i 70+, przyjęte z wielkim zainteresowaniem wykłady o stresie przedświątecznym i o technice oddychania, a na koniec warsztat DIY - własnoręczne wykonanie stroików świątecznych.

Aromaty herbat LOYD i kaw Mokate w elegankiej firmowej obsłudze podniosły rangę spotkania kobiet i mężczyzn, którzy coraz liczniej uczestniczą w kongresach kobiet.
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.