» Dla mediów

Dla mediów


Dr Adam Mokrysz na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Dr Adam Mokrysz kolejny raz uczestniczył w najważniejszym wydarzeniu gospodarczym w Europie Centralnej. Kongres odbył się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach. Prezes Grupy Mokate wziął udział w panelu dyskusyjnym poświęconym firmom rodzinnym w Polsce.

Szeroki i różnorodny zakres tematyczny obejmuje kilkanaście głównych obszarów, co daje ponad sto debat, sesji, spotkań i innych wydarzeń. Wśród nurtów tegorocznej debaty znalazły się takie tematy jak rola młodych ludzi w przekształcaniu Europy i przyszłość Unii Europejskiej, zależności między ekspansywnymi technologiami a rozwojem gospodarczym i społecznym, międzynarodowa współpraca gospodarcza czy zagadnienia zrównoważonego rozwoju.


Dr Adam Mokrysz uczestniczył w panelu „Sukcesja i firmy rodzinne”. Wraz z Prezesem Grupy Mokate w dyskusji wzięli udział również:

- Tomasz Domogała, przewodniczący rady nadzorczej, TDJ Sp. z o.o.
- Adrianna Lewandowska, prezes, Instytutu Biznesu Rodzinnego
- Daniel Mzyk, właściciel, Grupa Kapitałowa Paged,
- Marek Niedużak - podsekretarz stanu, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska,
- Barbara Woźniak - członek zarządu, Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.

Mokatebyło także patronem sesji „Rynek spożywczy. Czas konsolidacji”.

Foto: Janusz Pilszak
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.