» Centrum prasowe

Centrum prasowe


Wiosenny „Serwis Mokate”

Ukazał się właśnie pierwszy w tym roku, wiosenny numer Serwisu Mokate. Tematyką krążymy nieco po świecie - od Dubaju, gdzie z sukcesami uczestniczyliśmy w Targach Gulfood 2018, poprzez czeskie Votice i polskie Żory, w których z dumą prezentujemy ukończone niedawno inwestycje.

Wraz z wiosną wracamy do wieloletniej tradycji regularnego wydawania naszego firmowego magazynu Serwis Mokate. Ukazywać się będzie zgodnie z porami roku, tak by systematycznie podsumowywać mijający kwartał. Chcemy pokazywać w nim wszystko to, co dzieje się w Mokate i dookoła Firmy. Będziemy pisać o ludziach Mokate, nie tylko od strony zawodowej, ale także o ich pasjach, zainteresowaniach.

Każdego, kto ma ochotę podzielić się z nami czymś ciekawym, opowiedzieć o sobie czy o interesującym wydarzeniu, zapraszamy do współpracy. Prosimy o wskazówki, pomysły i inspiracje do kolejnych wydań. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z redakcją pod adresem – serwis@mokate.com.pl.

Serwis Mokate - Wiosna do pobrania w pdf - tutaj.

(29 III 2018)

wstecz

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.