» Dla mediów

Dla mediów


Wielka Loteria Mokate rozstrzygnięta

Były łzy wzruszenia, ogromna radość i wielkie brawa – rasowa, krwistoczerwona Alfa Romeo Giulietta – główna nagroda w Wielkiej Loterii Mokate - trafiła w ręce Pani Anny Trybek i odjechała w kierunku województwa świętokrzyskiego.

Laureatka loterii nie kryła ogromnego wzruszenia. Piękny włoski samochód to pierwsza tak duża wygrana w życiu Pani Anny.

- Jestem niezmiernie szczęśliwa. Nigdy nie spodziewałabym się, że mogę wygrać tak wspaniałą nagrodę. Samochód jest przepiękny. Już samo siedzenie za kierownicą tej Alfy jest wielką frajdą. To pierwsza taka wygrana w moim życiu, pomimo tego, że często biorę udział w różnych loteriach – powiedziała rozentuzjazmowana Pani Anna Trybek.

Sytuacja win-win

Pani Anna przyznaje, że wykupiła i zarejestrowała w loterii wiele produktów Mokate, bo nawet gdyby nie wygrała, to mogła cieszyć się bardzo smaczną kawą.

- Nawet gdyby nie udało mi się wygrać, byłabym zadowolona mogąc smakować pyszne Cappuccino. W moim przypadku szczęśliwe okazało się Cappuccino z belgijską czekoladą. Teraz satysfakcja jest podwójna – dodaje szczęśliwa laureatka.Niech moc będzie z Tobą

Nic nie pobudza tak dobrze jak gorąca kawa. Jeśli dołączyć do tego jazdę rasową, krwistoczerwoną Alfą Romeo Giuliettą to mamy zestaw idealny. Stylowy włoski hatchback został wręczony Pani Annie również z „mocą”. Tuż po porannej kawie, przy dźwięku fanfar, rozstąpiła się specjalnie przygotowana z produktów Mokate brama, która ukazała piękną „Włoszkę” w całej jej krasie. Przedstawiciele Mokate, z Panią dr Katarzyną Mokrysz na czele, wręczając Pani Annie kluczyki do nowego auta podkreślili, jak ważne dla firmy są tego typu działania.

- Tego rodzaju akcje są dla marki Mokate bardzo ważne. Chcemy integrować naszych konsumentów nie tylko wokół produktu i jego użytkowania, ale przede wszystkim wokół emocji budowanych przy marce. Uśmiech na twarzy Pani Anny i wszystkich konsumentów daje nam ogromną satysfakcję – podkreśla dr Katarzyna Mokrysz, Dyrektor Business Unit Instant.

Laureatce życzymy szerokiej drogi!

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.