» Dla mediów

Dla mediów


„Wdechy” 2017

Uroczystość wręczenia nagród kulturalnych „Wdechy” portalu „Co Jest Grane 24” odbyła się w piątek 19 stycznia, w Nowym Teatrze w Warszawie, który w zeszłym roku był laureatem „Wdechy” w kategorii Miejsce 2016 roku. Nie zabrakło oczywiście kaw Caffetteria Mokate i herbat LOYD.

Wdechy, czyli deski surfingowe z komiksem Przemka „Trusta” Truścińskiego - przyznawane są przez warszawskich dziennikarzy, zajmujących się na co dzień kulturą, w trzech kategoriach: Wydarzenie, Miejsce i Człowiek Roku. Oprócz tego w każdej z kategorii przyznawane są też Wdechy Publiczności - deski od deskorolek.

W tym roku Człowiekiem Roku został Paweł Sołtys/Pablopavo, Miejscem Roku - Komuna Warszawa a Wydarzeniem Roku - „Klątwa” w Teatrze Powszechnym. Wdechy Publiczności otrzymali: Katarzyna Nosowska, Pogłos i „Klątwa”.

(20 I 2018)

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.