» Dla mediów

Dla mediów


Symboliczne osiągnięcia Mokate

Nieskończona Moc Symboli – pod takim hasłem odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018. Przedstawiciele kilkudziesięciu firm i instytucji z całego kraju zgromadzili się w niezwykłych wnętrzach pięciogwiazdkowego Hotelu Monopol w Katowicach, aby odebrać zdobyte tytuły w ósmej już edycji programu Symbol. Mokate otrzymało tytuł Symbol Jakości 2018.

 

Gala wręczenia Symboli jest zwieńczeniem całorocznego programu, który ma na celu pod czujnym okiem eksperckiej kapituły wyłonienie i nagrodzenie najlepszych i najciekawszych firm, których osiągnięcia zasługują na miano symbolicznych.

Wśród tegorocznych laureatów, oprócz Mokate znaleźli się również: BP Europe SE, PKP Intercity, Allergan, Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Raben, Polskie Koleje Linowe oraz wiele innych niezwykłych firm.

— Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo stają się dzisiaj częścią tej rodziny! — mówił podczas gali Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.Artystyczną gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka, który swoim lirycznym głosem nadał wieczorowi magicznego charakteru.Patronatem honorowym Galę Symbol 2018 objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.