» Centrum prasowe

Centrum prasowe


Sylwia Mokrysz z nagrodą „Manager Awards”

Sylwia Mokrysz, Prokurent Mokate SA, uhonorowana została nagrodą „Manager Awards 2018” przyznawaną przez wydawnictwo Business Magazine Manager. Nagrody te otrzymują przedstawiciele świata biznesu, ekonomii i kultury, którzy są „pierwszą ligą” managerów efektywnie zarządzających przedsiębiorstwami w oparciu o najwyższe standardy.

Panią Sylwię Mokrysz Kapituła Nagrody wyróżniła za „wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania”. Laureatka w trakcie uroczystości wręczenia nagród powiedziała: „Pragnę bardzo gorąco podziękować Kapitule Manager Award 2018 za zaszczytne wyróżnienie. Zapewniam, że cenię je sobie niezwykle wysoko, podobnie zresztą jak grono moich współpracowników w Mokate. Ta zbiorowa satysfakcja z dowodu uznania jest tradycją w naszej firmie – z dwóch powodów. Po pierwsze, staramy się zawsze działać w zespole, ściśle współpracując i solidarnie współuczestnicząc zarówno w odpowiedzialności jak i w sukcesie. Mam znakomity zespół zgranych ze sobą fachowców, na co dzień zwany teamem herbacianym, i to z nimi teraz łączę się w satysfakcji i radości z wyróżnienia. Po drugie – to dzielenie się owocami wspólnego wysiłku jest właściwością każdej dobrej rodziny, a Mokate, firma rodzinna od ponad stu lat, obyczaj ten zachowała do dziś. Wszystko to sprawia, że to, co dzisiaj mnie spotyka ze strony Państwa, przekłada się na specjalne, ogromnie sympatyczne święto w całym moim Mokate.”

Nagroda Manager Award jest przyznawana od 2012 roku przedstawicielom świata biznesu, ekonomii i kultury, którzy poprzez swoją działalność zawodową, dzień po dniu, dają najlepszy przykład innym przedsiębiorcom, jak efektywnie zarządzać i kreować swoje środowisko pracy w oparciu o najwyższe standardy. Wyboru dokonuje jury reprezentujące środowisko biznesu.

(21 VI 2018)

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.