» Dla mediów

Dla mediów


Sylwia Mokrysz z honorowym tytułem Ambasadorki Kobiet Biznesu

Zaszczytny tytuł wraz z statuetką „Gwiazdy Biznesu” wręczono podczas Wielkiej Gali Biznesu Premier International Business Club. Kapituła doceniła Sylwię Mokrysz za promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet na świecie oraz odnoszenie wybitnych sukcesów w sferze biznesowej.

Uroczystą galę poprzedziła premiera książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, której Sylwia Mokrysz jest współautorką. Książka ta jest unikalnym w skali światowej zbiorem dwudziestu, nigdzie wcześniej niepublikowanych wzruszających historii, zarówno życiowych jak i biznesowych, popartych cennymi radami, wypracowanymi na przestrzeni lat przez Polki, prowadzące swe biznesy w kraju i za granicą. - Wasza niezwykła energia i opisane historie życiowe mogą być inspiracją dla wielu kobiet. To co robią Polki w kraju i na świecie oraz jak dzielą się doświadczeniem i wiedzą, może zmienić sposób myślenia kobiet, wspierających ich mężczyzn oraz całego pokolenia. Ta książka to prawdziwa biblia przedsiębiorczości, która powinna być obowiązkowym podręcznikiem na wszystkich kierunkach zarządzania – tak oceniła książkę Wiceminister Rozwoju oraz Pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Angelika Możdżanowska.

Premierze książki towarzyszył wielki kongres Inspirational Show THE RIGHT MIND SET w wykonaniu międzynarodowych trenerów biznesu i rozwoju osobistego. Na scenie swoje cenne rady przekazali, m. in. Beatrice Bartlay, dr Shirin Mansouri oraz Alex Roseman współpracujący ze światowej sławy mówcą i strategiem biznesowym Tony Robbinsem.

Program kongresu skierowany był przede wszystkim do osób, które chciałyby rozpocząć swój biznes lub go prowadzą i szukają inspiracji oraz odpowiednich narzędzi do działań biznesowych.
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.