» Centrum prasowe

Centrum prasowe


Mokate na Polskiej Wystawie Gospodarczej

Polska Wystawa Gospodarcza to ważny i wyjątkowy projekt wystawienniczy, powstały z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy. W nowoczesny sposób opowiadać będzie o historii ostatniego 100-lecia polskiej gospodarki oraz przedstawi sukcesy polskiej myśli technicznej i technologicznej. Nie zbraknie na niej informacji o Mokate.

Tegoroczna odsłona Wystawy, będąca zapowiedzią głównego wydarzenia w 2019 roku, zostanie zaprezentowana od 28 września do 28 października 2018 roku na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Mokate przedstawione zostanie na niej w formie multimedialnej prezentacji na temat historii firmy, jej osiągnięć i planów.

Inspiracją dla Polskiej Wystawy Gospodarczej była Powszechna Wystawa Krajowa z 1929 roku. Prezentowała gospodarczy, rolniczy, kulturalny, naukowy i polityczny dorobek państwa polskiego w 10 lat po odzyskaniu niepodległości.Wystawa ułatwiała również nawiązywanie kontaktów z Polakami mieszkającymi za granicą. Polska Wystawa Gospodarcza 2018-2019 jest pierwszą w pełni zrealizowaną, nawiązującą do idei z 1929 roku, wystawą popularyzującą współczesne osiągnięcia polskiej gospodarki.

Więcej informacji www.pwg.prezydent.pl.

(1 X 2018 WB)

wstecz

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.