» Centrum prasowe

Centrum prasowe


LOYD - loteria z nutą magii

Pierwszego października 2018 roku rozpoczęła się „Loteria z nutą magii” marki LOYD, w której nagrodą główną jest samochód Mini Hatch. Wystarczy kupić promocyjne opakowanie herbaty LOYD i zarejestrować na stronie www.loydloteria.pl, znajdujący się wewnątrz opakowania kod. Od razu dowiemy się czy wygraliśmy jedną z 650 nagród „natychmiastowych”. O tym kto wygra samochód zadecyduje losowanie pośród wszystkich zgłoszeń, które zaplanowane jest na 8 lutego 2019 roku.

„Loteria z nutą magii” będzie trwała do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania opakowań promocyjnych. Do wzięcia udziału w loterii upoważnia już zakup jednego opakowania promocyjnego LOYD – każde kolejne zwiększa szansę wygranej – i zarejestrowanie kodu na stronie www.loydloteria.pl. Pamiętajmy, aby zachować oryginalne opakowanie do momentu losowania samochodu!Nagrody, które możemy zdobyć już teraz, po zarejestrowaniu kodu promocyjnego, to 50 przedpłaconych kart płatniczych o wartości 500 zł, 100 głośników przenośnych JBL FLIP 3 bluetooth oraz 500 bonów o wartości 50 zł, do wykorzystania na zakup herbat LOYD w internetowym sklepie Mokate: www.sklep.mokate.com.pl.

Wszelkie informacje na temat loterii oraz regulamin znajdziemy na stronie www.loydloteria.pl.

(1 X 2018 WB)

wstecz

jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Lavazza

nasze marki:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.