» Dla mediów

Dla mediów


„Kilka obcych słów po polsku”

W sobotę 11 marca w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się premiera sztuki „Kilka obcych słów po polsku” w reżyserii Anny Smolar, na podstawie tekstu Michała Buszewicza. Sztuka została zrealizowana wspólnie z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich z okazji mijającej w tym roku 50. rocznicą emigracji marcowej.

Anna Smolar - urodzona i wychowana w Paryżu córka marcowych emigrantów - przygotowała przedstawienie, które w centrum uwagi stawia pokolenie dzieci tych, dla których Marzec jest wspólnym doświadczeniem. Tekst autorstwa Michała Buszewicza opiera się na relacjach starszego pokolenia, dla którego ojczyzną była, lub jest, Polska i przeżyciach młodszego pokolenia, rozsianego po całym świecie.

Mokate wsparło przedstawienie swoimi produktami: kawami Caffatteria Mokate i herbatami LOYD oraz kawami firmy Lavazza, której jest wieloletnim autoryzowanym przedstawicielem w Polsce.

(12 III 2018)

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.