» Dla mediów

Dla mediów


Intensywny czas w Mokate

Ostatni miesiąc w naszej firmie to bardzo intensywny czas. Nie tylko ze względu na zbliżający się okres świąteczny i zaangażowanie ogromnych mocy produkcyjnych, ale również ze względu na udział Mokate w wielu wydarzeniach.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Jednym z ważniejszych wydarzeń, w których uczestniczyliśmy w ostatnim czasie było XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Cykl dyskusji i paneli poświęconych problematyce szeroko pojętej branży FMCG był doskonałą okazją, by poczęstować uczestników produktami Mokate.

Podczas Forum, Pani Teresa Mokrysz została uhonorowana tytułem „Osobowość Rynku Spożywczego”.

Mokate wspiera najpiękniejsze Polki

Konkurs Miss Polonia ma już 40. w historii zwyciężczynię. Podczas niezapomnianego wieczoru w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku, Miss Polonia została 19-letnia Milena Sadowska z Babic. Mokate było partnerem uroczystej gali oraz przygotowało upominki dla najpiękniejszych Polek.

Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele Mokate.

Laury Ziemi Cieszyńskiej rozdane!

Podczas uroczystej sesji Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie uhonorowano osoby szczególnie zasłużone dla gmin. Nagrodzeni otrzymali Laury Ziemi Cieszyńskiej. Wszyscy uczestnicy uroczystości mogli oczywiście skosztować pysznych kaw Mokate i herbat Loyd.


 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.