» Centrum prasowe

Centrum prasowe


Herbata „Minutka” Hitem Handlu!

Po raz kolejny nasza herbata „Minutka” została „Hitem Handlu”. Jest to wyróżnienie dla najlepiej sprzedających się w polskich sklepach produktów, przyznawane od 17 lat przez detalistów - czytelników czasopisma „Handel”.

Co roku czytelnicy miesięcznika branży spożywczej „Handel” wybierają najlepiej sprzedające się w sklepach produkty. W tegorocznej, 17. edycji konkursu „Hit Handlu” zwycięskie produkty w 84 kategoriach wskazało w telefonicznej sondzie ponad 1000 detalistów. Pod uwagę były brane te produkty, które od kwietnia 2017 r. do marca 2018 r. sprzedawały się w ankietowanych sklepach najlepiej.

Wśród najlepszych produktów znalazła się po raz kolejny czarna herbata ekspresowa „Minutka” w opakowaniu 100 torebek.

Wyniki konkursu opublikowano w czerwcowym numerze miesięcznika „Handel”. Uroczysta gala konkursu odbędzie się we wrześniu 2018 roku w Warszawie.

O poprzednich edycjach konkursu pisaliśmy w aktualnościach: „Minutka” po raz kolejny Hitem Handlu! (2017 rok), „Minutka” hitem handlu! (2016 rok) oraz „Minutka” hitem handlu (2015 rok).

(20 VI 2018)

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.