» Dla mediów

Dla mediów


Adam Mokrysz uhonorowany prestiżową nagrodą Entrepreneur Magnus

CEO Grupy Mokate został nagrodzony przez Europejski Klub Biznesu Polska za szeroką ekspansję marek firmy na rynkach światowych oraz wybitne i efektywne wdrażanie nowoczesnego zarządzania w połączeniu z dobrymi tradycjami rodzinnego biznesu. Dr Adam Mokrysz został również uhonorowany tytułem „Wybitny Przedsiębiorca”. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Entrepreneur Magnus przyznawana jest osobom fizycznym za wybitne osiągnięcia i zasługi gospodarcze. Do tej pory nagrodą uhonorowano również Beatę Drzazgę, Czesława Langa, Tadeusza Wrześniaka, Herberta Wirtha i Wojciecha Kuśpika.

- Europejski Klub Biznesu Polska hołduje bardzo bliskim nam wartościom i ideałom. Kultura, etos, etyka i solidarność społeczna to w naszym działaniu bardzo istotne kwestie, dzięki którym możemy wpływać na rozwój gospodarczy i społeczny. Dlatego niezmiernie cieszy taka właśnie nagroda, w uznaniu nie tylko mnie, ale przede wszystkim całego zespołu Mokate – podkreślił dr Adam Mokrysz.

Europejski Klub Biznesu Polska przyznaje nagrody w sześciu kategoriach. Oprócz wymienionej już Entrepreneur Magnus są to również: Victoria Europae – Victoria Europejska, Bene Meritus – Dobrze Zasłużony, Signum Temporis – Znak Czasu, Pro Futuro – Dla Przyszłości oraz Pro Publico Bono – Za Działalność Społeczną.
 

wstecz

Jesteśmy firmą rodzinną od czterech pokoleń

Fundacja firmy rodzinne Instytut biznesu rodzinnego

Nasze marki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.